Новини

screenshot-2023-04-11-153208.jpg

В Об’єднаних Арабських Еміратах оголосили про запуск першої віртуальної лікарні – обіцяють, що у пацієнтів зменшиться необхідність відвідувати реальні медзаклади.

Як повідомили представники Thumbay Group (міжнародна корпорація у сферу діяльності якої входять різні напрямки медицини), розробники вже почали роботу над проектом, обіцяють, що перший віртуальний медичний заклад буде запущено вже цього жовтня.

Розробники наголошують на відсутності «фізичного контакту»: не потрібно буде витрачати час на дорогу та можливі затори, стояти в черзі, чекати поки лікар тебе огляне. «Ваш аватар йтиме у лікарню, спілкуватиметься з фахівцем і отримуватиме дієві поради щодо вашого лікування», — заявили представники Thumbay Group.

Цікаво, що Thumbay Group пообіцяла надати непрацездатним людям, які захочуть скористатися послугами віртуальної реальності, VR-пристрої за допомогою яких «їм не доведеться виходити з дому та прикладати для прийому у лікаря багато зусиль». Наразі компанія навчає реальних лікарів особливостям роботи у віртуальній реальності.

Нагадаємо, лікарня від Thumbay Group не єдиний медичний заклад у віртуальній реальності. Так наприкінці травня британська стоматологічна група Dental Design Studio купила землю у метавсесвіті Sandbox. Таким чином окрім прийомів у 15 реальних офісах по всій Великобританії, мережа стоматологій буде приймати клієнтів ще й у віртуальній реальності. Загалом у віртуальній стоматології буде все як зазвичай: пацієнти зможуть сидіти в кріслі стоматолога, отримувати консультацію, насолоджуватися віртуальними процедурами, спілкуватися з персоналом і переглядати відео про гігієну зубів.


dentakay-antalya-dental-health-polyclinic-9-768x728-compact.jpg

Компанія Duman Architects в 2022 році використала ергономічний підхід архітектурного обрамлення та дизайну для стоматологічної поліклініки Dentakay Antalya в Анталії, Туреччина.


1648070790_3-idei-club-p-interer-bolnichnoi-palati-interer-krasivo-3-1200x800.jpg

Від 1.03.2023 року нові ДБН В.2.2-10:2022 «Заклади охорони здоров’я. Основні положення» набули чинності. До розробки цих норм залучили команду експертів громадської організації «Експертно-аналітичний центр «Медичний конструктор»: Владислава Смірнова, Віктора Мазура, Вікторію Уліцьку, Марію Засульську, Анастасію Шарлєй, Федора Мірошникова.


apollo-cradle-pediatrics-clinic-5-768x1024-compact.jpg

Attic Light Architects розробили грайливий простір в педіатричній клініці Apollo Cradle у Нью-Делі, Індія.

Клініка є яскравим прикладом, коли архітектура закладу охорони здоров’я повинна бути не тільки функціональною, а й інноваційною за допомогою основних інструментів: кольору, світла, форми та композиції.


15.16.47.png

Щороку в останній день лютого місяця у світі відзначають Міжнародний день рідкісних (орфанних) захворювань. Термін «орфанні захворювання» охоплює рідкісні захворювання, частота яких не перевищує двох випадків на 10 тис. осіб. 80% рідкісних захворювань обумовлені генетичними причинами. Пацієнти потребують дороговартісного, безперервного та пожиттєвого лікування.


seattle-childrens-hospital-building-care-diagnostic-and-treatment-facility-2-1200x800-compact-1200x800.jpg

Компанія ZGF Architects у 2022 році завершила проект мальовничої будівлі для догляду за маленькими хворими: діагностично-лікувальний центр у дитячій лікарні Сіетла в місті Сіетл, штат Вашингтон.


Screenshot-2023-02-16-103939-1200x673.jpg

Кращі лікувальні заклади року, представлені Академією архітектури охорони здоров’я (AIA).

Нагорода Healthcare Design Awards демонструє кращі досягнення в області проектування будівель охорони здоров’я, планування і дослідження, які орієнтовані на сферу дизайну для закладів охорони здоров’я.


protsedurnyj-kabinet-s-gantri-kliniki-protonnoj-terapii-v-trento-1200x593.jpg

Автор: ГОРАН ВУКОВЛЯК

Проектування кімнат для лікування раку за допомогою протонної терапії здається майже таким же складним, як і саме лікування. Karmanos Cancer Institute at McLaren Flint використовує передовий підхід протонної терапії для догляду за хворими на онкологію.


409562_original-1200x904.jpg

В 1899 році, з ініціативи баронеси А.А. Розен було утворено Товариство лікарень для хронічно хворих дітей у Києві. Керувала новоствореною благодійною організацією дружина керуючого Київського питомого округу (“питоме відомство” займалося маєтками, що належали Романовим) Софія Андріївна Ліхарєва.


17-1200x801.jpg

 Автор: група архітекторів компанії EGM

Нова головна будівля в медичному центрі університету Radboudumc пропонує дружній і теплий прийом своїм відвідувачам та працівникам закладу. Закінчення будівництва корпусу є вагомим кроком в історії медичного закладу, оскільки будівля стала свого роду функціональним переходом до нового медичного кампусу після більш ніж 30 років роботи центру.


11-1200x897.jpg

Кращі лікувальні заклади року, представлені Академією архітектури охорони здоров’я (AIA).

Нагорода Healthcare Design Awards демонструє кращі досягнення в області проектування будівель охорони здоров’я, планування і дослідження, які орієнтовані на сферу дизайну для закладів охорони здоров’я.


12.jpg

Автор: Джо Макосінскі

Опубліковано перші у своєму роді рекомендації щодо доступності для нейрорізноманітного населення, включаючи аутизм, синдром дефіциту уваги з гіперактивністю, дислексію, диспраксію, деменцію та хворобу Паркінсона.


1-1200x719.jpg

Клініка довголіття Modern Age відкрила свою флагманську студію в Нью-Йорку, дизайн інтер’єру якої спрямований на створення гостинної атмосфери завдяки  використанню напівпрозорих матеріалів компанії 3form.


1-1200x800.jpeg

Компанія ArtHouse Design завершила свою програму імпресивного емпіричного графічного дизайну для 11-поверхового сімейного клінічного корпусу Хейла площею 53 410 квадратних метри в Бостонській дитячій лікарні. Ідея дизайну зосереджена навколо теми трьохвимірної книги, яка включає в себе інтерактивні багатошарові композиції під арками, що неодмінно викликають зацікавленість та здивованість у відвідувачів лікарні. Цього літа організація Boston Children’s, влаштувавши публічне свято та відкрила ультрасучасну клініку для своїх пацієнтів.


11-1200x703.jpg

Автори: Гейл Ханна та Норма Енджел

Хороше планування може допомогти врятувати життя. Ця ідея час від часу спадає нам на думку, коли ми працюємо над проектами закладів охорони здоров’я. Особливо, якщо мова йде про планування відділення невідкладної допомоги. Як ідеї нашої команди можуть покращити результати для пацієнтів? І як наші розробки можуть допомогти клінічним групам працювати якнайкраще?


6-1200x900.jpg

Автор: Ден Ховард

Канадська архітектурна студія Hariri Pontarini завершила будівництво клініки в Торонто для хворих на розсіяний склероз, яка має теплі тони деревини та простори, спроектовані так, щоб відчувати себе як «в салоні літака першого класу».


1-1-1200x750.jpg

Дитячий офтальмологічний центр Річарда Десмонда — це спеціалізований центр світового класу для лікування захворювань очей у дітей, який поєднує клінічний досвід офтальмологічної лікарні Мурфілдс з дослідницькою базою сусіднього Інституту офтальмології, сприяючи швидкому перенесенню результатів досліджень «від кушетки до ліжка».


GOSH-street-view-Health-Penoyre-Prasad-2220x0-c-default-1200x816.jpg

Протягом багатьох років лікарня постійно оновлювалася та розвивалася, і за зовнішнім фасадом досить застарілих будівель на Грейт-Ормонд-стріт було створено багато нових сучасних медичних приміщень. Програма розвитку тепер спрямована на заміну ряду будівель уздовж Грейт-Ормонд-стріт.


BLP-AlfredICU.jpg

Автори – Р. М. Федосюк, О. М. Ковальова, Г. О. Слабкий

Мета досліджень – обґрунтувати рекомендації щодо змін у нормативній базі України, що стосується вимог до інженерно-технічної інфраструктури відділень інтенсивної терапії, на основі її порівняння з сучасними міжнародними стандартами.


273-bild1-1920x960-1200x600.jpg

Автори – Р.М. Федосюк, О.М. Ковальова, Г.О. Слабкий

Мета – обґрунтувати рекомендації щодо змін у нормативній базі України, що стосується проектування та будівництва закладів охорони здоров’я і регламентує вимоги до дизайну та фізичної інфраструктури відділень інтенсивної терапії, на основі оцінки з точки зору безпеки пацієнтів ступеню її відповідності сучасним міжнародним стандартам.


big-neuro-danish-neuroscience-center-aarhus-architecture-news_dezeen_2364_col_7-1200x675.jpg

Комплекс стане майданчиком для роботи з фізичними та психічними захворюваннями головного мозку, спинного мозку та нервової системи.


F_120929.jpg

Як мобільні та настінні робочі станції можуть допомогти знизити травматизм персоналу та підвищити ефективність


-Шлях-до-одужання-1000-×-800-пикс..png

Щодня в Україні з різних регіонів евакуюють поранених громадян, онкохворих діточок та важких пацієнтів. Перевезення останніх здійснюється, загалом, з гарячих точок, де лікарні вже не в змозі надавати медичну допомогу через обстріли або через повне руйнування медичних закладів. Хочемо розповісти як транспортуються такі пацієнти в межах України, а потім за необхідності – за кордон.


-реабілітація-e1650481126775.png

З ініціативи першої леді Олени Зеленської Міністерство охорони здоров’я разом із національними та міжнародними експертами впроваджує в українську систему охорони здоров’я Міжнародну класифікацію функціонування, обмеження життєдіяльності та здоров’я (МКФ) як національний класифікатор.

Це вкрай важливо для військових та цивільних осіб, які через війну отримали травми різного ступеня та які вимагають реабілітаційних заходів.


-нова-реанімація-1-2.png

Кожній лікарні – по підземному паркінгу!

За словами Віктора Ляшка, кожна лікарня, яка буде збудована в Україні буде обов’язково мати підземний паркінг як ще один поверх медичного закладу в умовах воєнного та інших надзвичайних станів. Про це міністр охорони здоров’я України заявив під час робочого візиту до зруйнованих та ще працюючих лікарень на Харківщині.


-будівель.png

Йде 48-а доба повномасштабної війни РФ проти України. За цей було пошкоджено будівлі різного призначення: житлові, промислові, медичні, освітні та ін.

Коли війна закінчиться (а ми маємо надію, що це буде дуже скоро), необхідно буде відбудовувати нашу країну. Саме з цією метою Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку проведення обстеження прийнятих в експлуатацію об’єктів будівництва постановою від 05 квітня 2022 року №423.


-відбудуємо-пост-на-сайт-11.04-1.png

G7: час українських медзакладів

Країни “Великої сімки” не тільки засуджують повномасштабне російське вторгнення, а й надають всебічну підтримку українській системі охорони здоров’я. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я Олексій Яременко за результатами зустрічі з колегами країн G7.


eng-1200x375.png

Зараз час, коли наша країна потребує всіх фінансових та людських ресурсів. Зараз вже 43-я доба повномасштабного вторгнення РФ в Україну і український народ героїчно вистоює цю запеклу боротьбу. Кожен зараз має робити те, що він вміє найкраще:


3_онкоцентр.jpg

Йде 40-й день повномасштабної війни РФ проти України

1 квітня російські війська обстріляли Чернігівський онкоцентр. У приміщенні вибиті стекла, частково пошкоджено дах, стіни, системи постачання води та тепла. Два працівники закладу отримали осколкові поранення. 22 пацієнта перебували у центрі після операції, тому їх не могли евакуювати.


131

Йде 37-й день повномасштабної війни РФ проти України

Рашисти розгромили надсучасну лікарню танками та мінометами у Тростянці Сумської області – про це повідомив у своєму Фейсбуці Михайло Радуцький. 

Нагадаємо, що у жовтні 2021 року в рамках програми «Велике Будівництво» місто отримало лікарню, яка була влаштована за європейськими стандартами.


-початку-війни-в-Україні.png

Йде 33-й день повномасштабної війни РФ проти України

26 березня у Славутичі Київської області російські загарбники захопили міську лікарню. Під час мирної акції протесту рашисти зайшли до міста та почали розганяти мітинг світлошумовими гранатами. Загинула 1 людина, ще 2 – поранені. Про це повідомляє Суспільне.


2-1200x898.jpg

Шановні партнери та просто небайдужі люди

Привіт, ми з України! Сподіваємося, що зараз ви в безпеці!

Майже весь світ знає про повномасштабну війну в нашій країні, яку Російська Федерація розпочала 24 лютого. Вже 27-й день ми захищаємо нашу країну цілим народом, починаючи від нашої армії і цивільного населення до лікарів і навіть підлітків.


CU-Final-3-1200x750.jpg

Автор – Девід Мелоун

Каліфорнійський університет науки і медицини, розташований в окрузі Сан-Бернардіно на схід від Лос-Анджелеса, недавно завершив будівництво своєї нової школи медицини. Проект є першою будівлею нового кампусу університету в Колтоні. Розробниками цього проекту стали компанії HMC і SmithGroup.


Derya-Dental-Aesthetics-Clinic-by-Ipek-Baycan-Architects-in-Istanbul-Turkey-4-1024x683.jpg

Клініка Derya Dental Aesthetics Clinic, яка спроектована компанією Ipek Baycan Architects, має достатньо простору з високими стелями, що надихнуло дизайнерів на те, щоб вписати всередину лікувальні кабінети з певною висотою, які мають вигляд боксів, що ширяють у просторі. Ці бокси є вітриною стоматологічних кабінетів, а їх фасад з градієнтним склінням забезпечує конфіденційність для пацієнтів.


1.png

Компанія Loyola Medicine відкрила нову регіональну клінічну лабораторію площею 2787 кв.м., щоб обслуговувати медичний центр університету Лойоли, його академічний медичний центр та дві громадські лікарні: лікарня Готтліб Меморіал та лікарня МакНіла.


Interventional-Support-Center.jpg

Автор – Енн ДіНардо, виконавчий редактор

Центральні стерилізаційні відділення (ЦСВ), де очищають, дезінфікують та запаковують хірургічні інструменти та матеріали для майбутніх процедур, часто переносяться у підвали чи інші технічні зони. Дане розташування відділення не має прямого зв’язку з зонами лікування пацієнтів, та не завжди може розширюватися, щоб пристосувати до майбутніх змін у обладнанні або потреб у зберіганні, – каже Бренда Буш-Молін, віце-президент з питань будівель світового сектору охорони здоров’я компанії Stantec (Чикаго).


cchmc-college-hill-rendering-1_1024xx1436-808-50-0.png

Автор – Трейсі Уокер

Дитячий медичний центр Цинциннаті, штат Огайо, розширює послуги з охорони психічного здоров’я для дітей та підлітків. Нова п’ятиповерхова будівля площею 14 864 квадратних метрів, яка в даний час будується на території їх кампусу в міському районі Коледж-Хілл.


logo_MC_dark

___________________________________

Аналіз, експертиза, консалтинг, проектування, будівництво, оснащення та реконцепція медичних закладів у приватному та державному сегменті, відповідно до українських та міжнародних стандартів.

Адреса

Вул. Ф.Пушиної 8а, оф. 111 Київ, Україна 03115

MEDICAL CONSTRUCTOR © 2020. All rights reserved.