Педіатрична клініка Apollo Cradle

apollo-cradle-pediatrics-clinic-5-768x1024-compact.jpg

Attic Light Architects розробили грайливий простір в педіатричній клініці Apollo Cradle у Нью-Делі, Індія.

Клініка є яскравим прикладом, коли архітектура закладу охорони здоров’я повинна бути не тільки функціональною, а й інноваційною за допомогою основних інструментів: кольору, світла, форми та композиції.

«Колір володіє мовою без слів. У закладах охорони здоров’я колір відіграє надзвичайно важливу роль у створенні належного середовища та опосередковано передає позитив пацієнтам, особливо коли пацієнти маленькі діти.» – Біллі Даггер.

Педіатрична клініка має на меті взаємодіяти з розумом дітей, які постійно досліджують, зростають і запитують, щоб візит до лікаря став позитивним досвідом для маленьких пацієнтів.

В проекті створили синергію простих елементів із палітрою кольорів, які складені в ігровій формі для взаємодії з маленькою допитливою аудиторією.

«Візуальний зв’язок» є основною концепцією клініки та супроводжується в кожному куточку, завдяки ретельному підбору елементів і кольорів. Вся клініка демонструє послідовну мову дизайну, яка є статичною та водночас інтерактивною з елементами динамічності.

З цією основною концепцією складних ігрових аспектів процес проектування розроблявся в ряд етапів. Починаючи з порожньої оболонки, перший шар просторового планування був розроблений навколо природного освітлення.

Зважаючи на те, що клініка розташована в підвальному приміщенні, охоплення природного світла було найважливішим і складним аспектом. Головною метою також було усунути відчуття клаустрофобії через відсутність природної вентиляції. Планування виконано з урахуванням розташування вікон і забезпечення вільного потоку природного повітря і світла. Об’єм простору було збільшено завдяки перетворенню променів на світло в зоні очікування. Архітекторам та дизайнерам вдалось реалізувати проект на найвищому рівні, з урахуванням всіх особливостей приміщення.

Вибір палітри пастельних кольорів та додавання творів мистецтва використані відповідно до психіки маленьких пацієнтів. В елементах інтер’єру використано міцніші, довговічніші та легші для чищення від забруднень матеріали. При цьому елементи з дерева обмежені в місцях, недоступних для дітей, як-от освітлення на стелі або панелі для прийому гостей.

apollo-cradle-pediatrics-clinic-4-768x1024-compact (1)
apollo-cradle-pediatrics-clinic-2-768x1031-compact
apollo-cradle-pediatrics-clinic-3-1050x750-compact
apollo-cradle-pediatrics-clinic-1-900x1200-compact
apollo-cradle-pediatrics-clinic-6-768x1024-compact

 


Залишити коментар


logo_MC_dark

___________________________________

Аналіз, експертиза, консалтинг, проектування, будівництво, оснащення та реконцепція медичних закладів у приватному та державному сегменті, відповідно до українських та міжнародних стандартів.

Адреса

Вул. Ф.Пушиної 8а, оф. 111 Київ, Україна 03115

MEDICAL CONSTRUCTOR © 2020. All rights reserved.