Створення нового медичного закладу

Ви хочете мати успішний медичний бізнес, але не знаєте з чого почати?
Перше, що вам необхідно зробити – це правильно обрати команду, яка буде втілювати вашу ідею у життя. Саме її професіоналізм та досвід мають стати вашою путівкою в успішну підприємницьку діяльність. Чому саме команда Медичного Конструктора може стати вашим помічником в цьому питанні?

Які стадії необхідно пройти аби отримати готовий медичний заклад?

  1. Звернутись до нас. Зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті. Після чого в режимі телефонної або відео консультації здійснюємо обмін інформацією, офіційними документами (плани території, будівель, право власності на ділянку та ін.) та оголошуємо приблизну вартість з огляду на обсяг робіт. Погоджуємо, переходимо до наступного етапу.
  2. Стратегічне планування. Ми робимо виїзд на місцевість, здійснюємо заміри існуючих приміщень чи території. Знайомимось з вами та детально обговорюємо побажання.
  3. Концепт-проект. На основі цих даних ми робимо концепт-проект, в якому пропонуємо своє бачення основних приміщень, плану, здійснюємо розробку медичної технології та варіанти дизайну. Після цього, ми відправляємо вам напрацювання та обговорюємо деталі.
  4. Проектування. Після погодження основних моментів у концепт-проекті, ми робимо повноцінне проектування з урахуванням всіх підрозділів (починаючи від опалення і вентиляції до медичних газів). Вся документація проходить затвердження та перевірку. Вітаємо, ви маєте готовий проект на руках!
  5. Будівництво. Етап, на якому ви можете обрати генерального підрядника самостійно або ми можемо допомогти з відбором чи запропонувати контакти наших перевірених партнерів.
  6. Авторський нагляд. Це співпраця нашої команди щодо контролю будівельної частини і дотримання визначеної медичної технології.
  7. Оснащення. Після завершення будівельних робіт ми допомагаємо вам у підборі необхідного медичного обладнання та меблів – всього, що необхідно для повноцінного функціонування
  8. Навчання персоналу. Обов’язкова складова при встановленні сучасного обладнання – інструктаж від інженерів щодо користування, догляду та дезінфекції обладнання.

Після виконання всіх етапів на вас чекає ваш новий сучасний медичний заклад, який готовий вже завтра приймати пацієнтів. Ура, перерізаємо червону стрічку!

Як ми це робимо?

НАША МЕТОДОЛОГІЯЩо ми робимо

ВПОРЯДКОВУЄМО ІНФОРМАЦІЮ ТА ПРОЦЕСИ


Як правильно оцінити ринок чи проаналізувати величезний масив технічної та комерційної інформації? Необхідна ефективна комунікація між замовником та виконавцем, щоб забезпечити зв’язок між відповідальними особами для досягнення цілей.


Ми даємо Вам

ОБҐРУНТОВАНІ РІШЕННЯ


Кожен проект включає в себе витрати часу, грошей і цінних людських ресурсів. Потрібно бути впевненим в тому, що інвестиційні цілі визначенні на підставі правильних орієнтирів, а не є обґрунтовуванням суб’єктивних рішень.


Пропонуємо лише професіоналів

КВАЛІФІКОВАНІ ЕКСПЕРТИ


Неможливо запроектувати-збудувати-втілити в життя будь-який проект без участі знань, терпіння і рук, які доведуть все до кінця. Тому ми обираємо особистостей лише з підтвердженим реальним досвідом.

logo_MC_dark

___________________________________

Аналіз, експертиза, консалтинг, проектування, будівництво, оснащення та реконцепція медичних закладів у приватному та державному сегменті, відповідно до українських та міжнародних стандартів.

Адреса

Вул. Ф.Пушиної 8а, оф. 111 Київ, Україна 03115

MEDICAL CONSTRUCTOR © 2020. All rights reserved.