Реконструкція та розширення

Будь-який медичний заклад має свій термін експлуатації. Якщо вам дісталась стара будівля (переважно зараз це всі державні лікарні) і будувати нове ви не плануєте, тоді мова йде про реконструкцію вже наявної будівлі або її частини. Також ви можете запланувати розширення існуючих площ. Ці дві послуги майже ідентичні за об’ємом, тому ми їх поєднали разом.

Аби зробити якісну реконструкцію, а не тільки «косметичні роботи», вам необхідно замовити якісну проектну документацію з подальшим виконанням. Наша команда зробить проект, результатом якого буде заклад, що отримав «друге дихання» і готовий функціонувати у посиленому режимі.
Які етапи це передбачає:

  1. Ознайомлення з матеріалами. Від вас отримуємо вихідні дані про будівлю, плани приміщень, які саме відділення підлягають реконструкції, ваші побажання і що саме ви плануєте розмістити в цих приміщеннях.
  2. Виїзд на місцевість. Наша команда виїжджає на місце, робить заміри та оглядає існуючі площі або місце, де планується добудова, дивиться наявний маршрут пацієнта.
  3. Концепт-проект. На основі цих даних ми робимо концепт-проект, в якому пропонуємо своє бачення основних приміщень, здійснюємо розробку медичної технології та варіанти дизайну. Після цього, ми відправляємо вам напрацювання та обговорюємо деталі.
  4. Проектування. Після погодження основних моментів у концепт-проекті, ми робимо повноцінне проектування з урахуванням всіх підрозділів (починаючи від опалення і вентиляції до медичних газів якщо потрібно). Вся документація проходить затвердження та перевірку. Вітаємо, ви маєте готовий проект на руках!

Після цього наша робота вже може буде завершена, але якщо ви плануєте аби ми проконтролювали будівельну частину або порадили вам надійного будівельника – ми тільки будемо раді вам допомогти. Це вже повний цикл реконструкції або розширення медичного закладу після якого можна приймати пацієнтів та надавати якісні медичні послуги.

Як ми це робимо?

НАША МЕТОДОЛОГІЯЩо ми робимо

ВПОРЯДКОВУЄМО ІНФОРМАЦІЮ ТА ПРОЦЕСИ


Як правильно оцінити ринок чи проаналізувати величезний масив технічної та комерційної інформації? Необхідна ефективна комунікація між замовником та виконавцем, щоб забезпечити зв’язок між відповідальними особами для досягнення цілей.


Ми даємо Вам

ОБҐРУНТОВАНІ РІШЕННЯ


Кожен проект включає в себе витрати часу, грошей і цінних людських ресурсів. Потрібно бути впевненим в тому, що інвестиційні цілі визначенні на підставі правильних орієнтирів, а не є обґрунтовуванням суб’єктивних рішень.


Пропонуємо лише професіоналів

КВАЛІФІКОВАНІ ЕКСПЕРТИ


Неможливо запроектувати-збудувати-втілити в життя будь-який проект без участі знань, терпіння і рук, які доведуть все до кінця. Тому ми обираємо особистостей лише з підтвердженим реальним досвідом.

logo_MC_dark

___________________________________

Аналіз, експертиза, консалтинг, проектування, будівництво, оснащення та реконцепція медичних закладів у приватному та державному сегменті, відповідно до українських та міжнародних стандартів.

Адреса

Вул. Ф.Пушиної 8а, оф. 111 Київ, Україна 03115

MEDICAL CONSTRUCTOR © 2020. All rights reserved.