Розробка рекомендацій медичних стандартів

Зовсім новий вид діяльності, якому ми приділяємо більше часу. Це пов’язано із глобальним реформуванням до підходу будівництва медичних закладів – розробкою нового ДБН щодо медичних закладів та інших супутніх документів.

Наша команда приймає активну участь у наданні своїх рекомендацій та внесенні правок до цього основоположного документу аби стандарти будівництва відповідали міжнародним нормам, а не радянським. Звісно, ми робимо це на громадських засадах та максимально включаємось в процес. Напевно, у вас виникає питання: чому? Відповіді нижче:

  1. Нам важливо аби наші думки та ідеї були почуті законодавцями. Звучить банально, але ви спробуйте переконати працівників державних органів медичного сектору, що вологість повітря повинна бути у деяких приміщеннях 60%, а не 20%. І так йде відстоювання по кожному пункту.
  2. Ми допомагаємо реформувати медицину України у глобальному сенсі. Погодьтесь, якщо у будівельних нормах вже будуть прописані міжнародні стандарти для медичних закладів і без їх виконання вони не зможуть приймати пацієнтів – відразу буде бажання покращити заклад, а не залишати будівлю у жахливому стані (приклади таких лікарень по Україні, на жаль, більшість). Звісно, виникає питання фінансування, але це справа більше власника який повинен бути максимально залучений до покращення закладу в своєму регіоні.
  3. Трансформація нашого досвіду. Як там кажуть: спочатку ти простий виконавець, а потім ти ростеш до вчителя і передаєш свій досвід іншим. Ось і наша команда має змогу своїми навичками та досвідом покращити медичне проектування не тільки приватного сектору, а й державного. Вважаємо, що це найкраще, що ми можемо робити для медицини України загалом.
  4. Авторитет в очах медичної спільноти. Все частіше при згадці «проектування медичних закладів» Медичний Конструктор називають в першу чергу як фахівців, до яких можна звернутись. Так, ми не одні на ринку України і це добре, є здорова конкуренція. Але проект започаткувався як ініціатива для допомоги медичним закладам покращити свою роботу та якість надання послуг для пацієнтів і без фінансової складової за наш вклад.

Діяльність в цій сфері розширюється і не обмежується будівельними чи санітарними нормами. Наша команда може виконати розробку рекомендацій для вашого медичного закладу на міжнародному рівні, але з урахуванням чинного законодавства. Або розробити стандарти по окремому відділенню чи юридично привести всі документи до ладу. Все залежить від ваших побажань, а ми вже використаємо всі свої можливості. Для консультації щодо розробки медичних стандартів телефонуйте нам або залишайте заявку на сайті.

Як ми це робимо?

НАША МЕТОДОЛОГІЯЩо ми робимо

ВПОРЯДКОВУЄМО ІНФОРМАЦІЮ ТА ПРОЦЕСИ


Як правильно оцінити ринок чи проаналізувати величезний масив технічної та комерційної інформації? Необхідна ефективна комунікація між замовником та виконавцем, щоб забезпечити зв’язок між відповідальними особами для досягнення цілей.


Ми даємо Вам

ОБҐРУНТОВАНІ РІШЕННЯ


Кожен проект включає в себе витрати часу, грошей і цінних людських ресурсів. Потрібно бути впевненим в тому, що інвестиційні цілі визначенні на підставі правильних орієнтирів, а не є обґрунтовуванням суб’єктивних рішень.


Пропонуємо лише професіоналів

КВАЛІФІКОВАНІ ЕКСПЕРТИ


Неможливо запроектувати-збудувати-втілити в життя будь-який проект без участі знань, терпіння і рук, які доведуть все до кінця. Тому ми обираємо особистостей лише з підтвердженим реальним досвідом.

logo_MC_dark

___________________________________

Аналіз, експертиза, консалтинг, проектування, будівництво, оснащення та реконцепція медичних закладів у приватному та державному сегменті, відповідно до українських та міжнародних стандартів.

Адреса

Вул. Ф.Пушиної 8а, оф. 111 Київ, Україна 03115

MEDICAL CONSTRUCTOR © 2020. All rights reserved.