Розробка медичної технології

Медична технологія, зазвичай, йде в комплекті попередніх послуг: створення або реконструкції медичного закладу. Але у власників може бути запит розробити окремо медичну технологію аби просувати далі проект та/або знайти фінансування. Тоді розробка медичної технології необхідна окремо для відділень чи закладу загалом. Команда Медичного Конструктора готова розробити медичну технологію вашого медичного закладу за сучасними міжнародними стандартами.

Що саме включено в медичну технологію і чому краще довіритись професіоналам в цьому питанні:

  1. Розробка маршруту пацієнта. Пріоритетне завдання, яке вирішується нашими медичними технологами. Саме на цьому етапі ми показуємо як повинен рухатись пацієнт по відділенню аби отримати на місці всю необхідну медичну допомогу, а не їхати у інший корпус на рентген, наприклад.
  2. Розташування приміщень. Коли відомий маршрут пацієнта, медичний технолог розміщує кабінети таким чином, аби його знаходження в лікарні займало мало часу та було ефективним, тобто він отримав всі необхідні види медичних послуг.
  3. Розташування обладнання та основних комунікацій. Важливий пункт, адже важке медичне обладнання потребує потужної системи електрики, вентиляції та інших комунікацій. В цьому плані медичний технолог розташовує обладнання та відповідні комунікації так, аби це було зручно та відповідно до міжнародних стандартів.
  4. Варіант дизайну вхідних груп. Наша команда може зробити кілька варіантів дизайну, аби ви не дивились сухий план приміщень, а «пройшлись» по вже візуалізованим приміщенням. Необхідність дизайну всіх кабінетів чи тільки вхідних груп обговорюється із замовником окремо.

Всі етапи погоджуються наперед та прописуються в договорі. Ви можете надавати свої правки в процесі розробки медичної технології. І чим раніше – тим краще! Будемо раді проконсультувати вас щодо розробки медичної технології у вашому майбутньому медичному закладі чи окремому відділенні.

Як ми це робимо?

НАША МЕТОДОЛОГІЯЩо ми робимо

ВПОРЯДКОВУЄМО ІНФОРМАЦІЮ ТА ПРОЦЕСИ


Як правильно оцінити ринок чи проаналізувати величезний масив технічної та комерційної інформації? Необхідна ефективна комунікація між замовником та виконавцем, щоб забезпечити зв’язок між відповідальними особами для досягнення цілей.


Ми даємо Вам

ОБҐРУНТОВАНІ РІШЕННЯ


Кожен проект включає в себе витрати часу, грошей і цінних людських ресурсів. Потрібно бути впевненим в тому, що інвестиційні цілі визначенні на підставі правильних орієнтирів, а не є обґрунтовуванням суб’єктивних рішень.


Пропонуємо лише професіоналів

КВАЛІФІКОВАНІ ЕКСПЕРТИ


Неможливо запроектувати-збудувати-втілити в життя будь-який проект без участі знань, терпіння і рук, які доведуть все до кінця. Тому ми обираємо особистостей лише з підтвердженим реальним досвідом.

logo_MC_dark

___________________________________

Аналіз, експертиза, консалтинг, проектування, будівництво, оснащення та реконцепція медичних закладів у приватному та державному сегменті, відповідно до українських та міжнародних стандартів.

Адреса

Вул. Ф.Пушиної 8а, оф. 111 Київ, Україна 03115

MEDICAL CONSTRUCTOR © 2020. All rights reserved.