Проект реконцепції психіатричної допомоги в Торонто переходить в найбільш відповідальну фазу

Screen Shot 2017-04-04 at 8.45.36 AM
Screen Shot 2017-04-04 at 8.43.49 AM
Screen Shot 2017-04-04 at 8.40.11 AM
Screen Shot 2017-04-04 at 9.13.51 AM
Screen Shot 2017-04-04 at 9.14.12 AM
Screen Shot 2017-04-04 at 9.14.37 AM
Screen Shot 2017-04-04 at 9.15.22 AM

Центр наркології і психічного здоров’я (CAMH) в Торонто, Канада, оголосив про початок співтовариства з організацією Plenary Health для проектування, будівництва, фінансування і підтримки наступної фази проекту реконструкції Queen Street.

На цьому етапі будуть представлені дві лікарні CAMH, побудовані на Queen Street West, концепція яких допоможе трансформувати догляд за пацієнтами та зруйнувати стереотипи, пов’язані з психічними захворюваннями.
«Це буде найглобальніша та найсміливіша фаза проекту реконструкції CAMH на сьогоднішній день», – говорить д-р Кетрін Зан, генеральний директор CAMH. «Дві світлі і екологічно чисті будівлі перевернуть погляди нашого суспільства. Вони забезпечать достойний простір для лікування і догляду за нашими пацієнтами для скорішого одужання».
Plenary Health – це консорціум, до якого входять: розробник – Plenary Group (Канада) і PCL Investments Canada Inc; конструктор-будівельник – PCL Constructors Canada Inc (Торонто); ліцензована архітектурна група – Stantec Architecture Inc; фінансові консультанти – Plenary Group (Канада) Ltd; і компанія з управління об’єктом – ENGIE Services Inc. Восени група почне будівництво нових лікарняних установ, розрахованих на 235 ліжок для обслуговування пацієнтів з гострими і складними психічними захворюваннями. Науково-дослідний та навчальний відділи будуть розташовані в межах стаціонарної частини, щоб забезпечити можливості для нових досліджень, які будуть сприяти одужанню пацієнтів.

Screen Shot 2017-04-04 at 9.15.22 AM
Screen Shot 2017-04-04 at 8.45.36 AM
Screen Shot 2017-04-04 at 8.40.11 AM
Screen Shot 2017-04-04 at 8.43.49 AM
Screen Shot 2017-04-04 at 9.13.51 AM
Screen Shot 2017-04-04 at 9.14.12 AM
Screen Shot 2017-04-04 at 9.14.37 AM

Цілісне та індивідуалізоване лікування
Архітектурна команда з планування, проектування та будівництва (PDC) в основі CAMH є спільним підприємством Montgomery Sisam Architects і KPMB Architects. CAMH освоює ділянку розміром в 11 гектарів, що в минулому була місцем розташування обласної психіатричної установи (Provincial Lunatic Asylum) – і будує лікарню, що стане провідною серед громадських лікарень Канади психіатричного профілю.
Восьмиповерховий будинок стаціонарного комплексу серед інших послуг буде включати “лікувальне середовище” для пацієнтів, кухню кулінарного навчання для реабилитації, центр індивідуальної та сімейної психотерапії, аудиторію на 300 місць, центр стимуляції головного мозку, навчально-тренажерний центр і 110 ліжок для пацієнтів зі складними психічними захворюваннями.
У семиповерховій будівлі критичних станів та інтенсивної терапії будуть знаходитися 125 ліжок для екстреної медичної допомоги, відділи реанімації, термінової допомоги, програма часткової госпіталізації, програма для пацієнтів підліткового віку та багато іншого.
Орієнтовані на одуження, нові будівлі CAMH сплановані для оптимізації переміщення пацієнта по лікарні та підтримують спрямовану на відновлення модель психіатричної допомоги, з пересувними комплексами невідкладної допомоги на кожному стаціонарному поверсі, щоб пацієнт міг отримати належну допомогу в будь-якій фазі лікування. Очікується, що ця цілісна, гнучка, орієнтована на пацієнта модель лікування поліпшить стан пацієнта та пришвидшить одужання.

«Гарно спроектовані медичні заклади можуть стати каталізатором одужання, – каже Стюарт Елгі Стентек. «У новому проекті CAMH на Queen Street кожний відділ відіграє роль для пацієнта, персоналу, сім’ї та громадськості».

Обидві будівлі будуть втілювати архітектурно-мистецьку концепцію для оптимізації простору, а також для залучення громади і відвідувачів. На першому поверсі будуть надані торгові площі. Введення в експлуатацію планується в 2020 році.

Інтеграція в інфраструктуру міста
Цей етап також включає в себе розширення Stokes Street та удосконалення Shaw Park, що в подальшому з’єднає CAMH з мережею міста та інтегрує лікарню в навколишнє середовище.
«Вся команда Plenary Health вразила нас своєю глибокою відданістю ідеї CAMH про зміну поглядів через будівлі, спрямовані на відновлення, інтегровані в життя міста, їхнім підходом до партнерства і реалізацією концепції CAMH», – каже Девід Кьюнік, віце-президент CAMH з питань реконструювання та служб підтримки.
Брюс Зонненберг, віце-президент і регіональний менеджер PCL Constructors Canada Inc (Торонто), прокоментував: «PCL як розробник дизайну та інвестор акцій, а також частина команди Plenary Health CAMH, має честь втілити бачення CAMH для третього етапу проекту реконструкції, який змінить спосіб надання допомоги і вплине на майбутнє психіатрії і наркології».
CAMH вважається найбільшою канадською лікарнею з психіатричної допомоги, а також провідним світовим науково-дослідним центром в цій галузі. Лікарня поєднує в собі клінічну допомогу, наукові дослідження та навчання, розвиток нормативно-правової бази та просвітню роботу, щоб допомогти змінити життя людей, які страждають психічними захворюваннями та наркоманією.

logo_MC_dark

___________________________________

Аналіз, експертиза, консалтинг, проектування, будівництво, оснащення та реконцепція медичних закладів у приватному та державному сегменті, відповідно до українських та міжнародних стандартів.

Адреса

Вул. Ф.Пушиної 8а, оф. 111 Київ, Україна 03115

MEDICAL CONSTRUCTOR © 2020. All rights reserved.